تبلیغ

تبلیغ

بسمه تعالی

دانلود کتاب سجاده عشق

 داستان های برگزیده از صحیفه سجادیه

| فرمت‌های کتاب: APK, PDF, JAR, EPub |

دانلود کتاب سجاده عشق

داستان‌هایی از کتاب صحیفۀ سجادیه امام زین العابدین علیه السلام، به همت یحیی نوری.

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب راهنمای تغذیه و رژیم درمانی از دکتر باقرزاده

| نسخۀ PDF، کتاب اندروید |

دریافت کتاب رژیم درمانی

با مطالعۀ و بکارگیری روش های اصولی که در کتاب تغذیه و رژیم درمانی گردآوری شده است؛ بدون استفاده از هیچ داروی شیمایی، شاهد کاهش وزن خود باشید.

دانلود تقویم 96

دانلود تقویم 96
24 فوریه 17

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود طرح تقویم سال 96

|تقویم اندروید ،نسخۀ PDF |

تقویم 96

دانلود تقویم نود و شش :

تقویم فارسی برای نوروز 96، از امکانات نسخۀ اندروید تقویم خورشید سال 1396 می توان به مناسبت‌های سال جدید، روز شمار عید، لحظۀ دقیق تحویل سال نو، استیکرهایی برای تلگرام با مضامین نوروز و سال 96 شمسی، ابزارک همراه برای گوشی های شما، همراه با دعای تحویل سال و …

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب 600 داستان برای موبایل

| نسخۀ اندروید با فرمت APK |

دانلود کتاب 600 داستان اندروید

کتابی با داستان‌های سرگرم کننده و پندآموز، شامل موضوعات مختلفی از قبیل: عاشقانه، اقتصادی، روانشناسی، معنوی، داستان‌هایی کودکانه، تفریحی و سرگرم کننده، دوستانه و… . اگر زمان کافی برای مطالعۀ داستان‌های بلند یا رمان‌هایی که در سایت قرار می‌گیرد را ندارید مطالعۀ کتاب 600 داستان برای شما فایده بخش خواهد بود.

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود دیوان اشعار فیض کاشانی

| نسخه اندروید، کتاب EPub، کتاب PDF، نسخۀ جاوا |

دانلود دیوان اشعار فیض کاشانی

دانلود کتاب دیوان اشعار ملا محسن فیض کاشانی

شاعر دوران صفویه و هم‌عصر با شاه عباس دوم، زاده کاشان و از شاگردان ملا محمّدتقی مجلسی، شیخ بهایی، میرداماد، میرفندرسکی و فیلسوف نامی ملاصدرا، همچنین از دیگر مواردی که وی را به ملاصدرا نزدیک می‌کند ازدواجش با دختر صدرالدین شیرازی است، آثار ارزنده متعددی از علامه محسن فیض کاشانی امروزه به یادگار مانده است که سه تفسیر صافی، اصفی و مصفی نمونۀ شاخص این آثار ارزشمند هستند.

رمان طعم زندگی

رمان طعم زندگی
23 فوریه 17

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود رمان طعم زندگی

| نسحۀ پی‌دی‌اف |

رمان داستان عشق

کتاب داستان عشق

رمانی از مرحوم داوود بختیاری دانشور؛ شروع داستان بر می‌گردد به روزهای قبل از انقلاب، وقتی که علی همراه خانواده در یکی از محله‌های فقیر نشین در پایین شهر تهران زندگی می‌کرد. با گم شدن مشکوک خواهر رباب، پدر که در اغما به سر می‌برد از غصۀ این واقعه جان می‌دهد. حال پسر مانده است و یک خانواده که برای گذران زندگی مجبور به کار در یک بغالی می‌شود که صاحب آن مغازه از طرفداران رژیم شاه بود. این مسئله باعث می‌شود حین مبارزۀ مردم برای انقلاب صاحب آن مغازه لو برود و به تبع آن علی مدتی آنجا را ترک می‌کند و جایی دور از خانه به سر می‌برد. مادر علی که مدت‌هاست خبری از فرزندش به او نرسیده به شهرشان خرمشهر باز می‌گردد و آدرس خانۀ پدریش را به همسایه‌ای نزدیک می‌دهد تا با بازگشت علی به دست او برسد.

با رفتن علی به خرمشهر خبر ازدواج مادر به گوشش می‌رسد و همین باعث می‌شود تا همراه پدربزرگ و مادربزرگش زندگی کند. با حملۀ رژیم بعث به خرمشهر علی دوشادوش مردم به مقاومت از شهر برمی‌خیزد تا اینکه در جنگ مجروح شده و به تهران می‌رود. با خبرهایی که از سمت خرمشهر شنیده می‌شود تصمیمش را می‌گیرد تا دوباره به آنجا بازگردد و در عملیات آزاد سازی خرمشهر شرکت کند.

نسخۀ دیجیتال کتاب طعم زندگی از داوود بختیاری دانشور به رایگان روی پایگاه اینترنتی ناشر کتاب قرار گرفته است، توجه کنید: برای مطالعۀ این رمان نصب نرم افزار کتابخوان سوره مهر ضرورت دارد.

دانلود کتابخوان انتشارات سوره مهر نسخه اندروید

دریافت رمان طعم زندگی برای کتابخوان سوره

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب ۲۰۰ نکته زناشویی برای موبایل

| کتاب اندروید |

دانلود کتاب ۲۰۰ نکته زناشویی برای موبایل

دانلود نکته‌های زناشویی اندروید

کتاب ۲۰۰ نکته زناشویی:

در این کتاب موبایل نکاتی مهم که باید همراه با همسرتان از آنها مطلع شوید به همراه روش‌های مختلف تمرینی برای داشتن رابطه‌ای پایدار قرار گرفته است. جزئیات روانشناختی گوناگونی که در مسئلهٔ زناشویی به همراه شما خواهند آمد و راهکارهایی برای تداوم عشق و صمیمیت بین زوجین از دیگر موضوعات مهمی است که در این کتاب گنجانده شده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود آیا می‌دانید برای موبایل و رایانه

| کتاب جاوا،‌کتاب پی‌دی‌اف، دانلود کتاب اندروید |

آیا می‌دانستی؟

این کتاب حاصل گردآوری اطلاعاتی است که برای اکثر خوانندگان تازگی دارد و مطالعه ی آن علاوه بر جذابيت، کمک شایانی در بالا بردن اطلاعات خوانندگان دارد. اميد است که مفيد واقع گردد.

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب کشف فرصت،‌خلق ثروت

| نسخهٔ کتاب: پی‌دی‌اف |

کتاب کشف فرصت،‌خلق ثروت

کشف فرصت،خلق ثروت با کارآفرینی و ارزش آفرینی

کتاب کشف فرصت،‌خلق ثروت؛ گردآوری شده توسط رضا فریدون‌نژاد در ۱۱۷ صفحه با فرمت پی‌دی‌اف :

این کتاب به زبانی ساده شما را با کارآفرینی و مباحث مربوط به آن آشنا خواهد کرد، در روند مطالعهٔ کتاب با بعضی از کارآفرینان نامی نیز آشنا خواهید شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب زندگی بهتر برای موبایل و رایانه

| نسخهٔ کتاب: اندروید APK، کتاب PDF |

دانلود کتاب زندگی بهتر

کتاب سبک زندگی

 کتاب روانشناسی زندگی بهتر

با مطالعهٔ مطالب و نکاتی که در کتاب زندگی بهتر قرار گرفته است می‌توانید خیلی بهتر نسبت به گذشته قدم در وادی آرامش بگذارید. در این کتاب بالغ بر ۴۰۰ نکته متفاوت همراه با تست‌های کاربردی روانشناسی قرار گرفته است تا مطالعهٔ کتاب برای شما کاربران دلنشین‌تر شود.